Нардеп із «Народного Фронту» «забув» задекларувати 10 компаній

ЕкономікаО.Г., 29 жовтня 20155010
Нардеп із «Народного Фронту» «забув» задекларувати 10 компаній
Сергій Драюк

 

Народний депутат від «Народного Фронту» Сергій Драюк не задекларував внески до статутних фондів щонайменше десяти фірм. Про це повідомляють «Наші гроші», які перевіряють декларації народних депутатів.

Згідно з затвердженою формою подачі декларації про доходи, Драюк був зобов’язаний надати інформацію про розмір внесків до статутного капіталу товариства, підприємства або організації – своїх та своєї родини.

У декларації за 2014 рік нардеп не вказав внесків до статутного капіталу жодної фірми. А в декларації за 2013 рік Драюк вказав лише 2 тис. грн внесків.

Утім, як дослідили журналісти, нардеп уже понад п’ять років є співвласником щонайменше восьми юридичних фірм та ще двох компаній, що займаються нерухомістю. Сума внесків Драюка до «статутників» наразі перевищує 117 тис. грн.

Сергій Драюк має частки в таких фірмах з правової та адвокатської сфери: ТОВ «Верітас Альфа», Адвокатське об’єднання «Адвокатська Компанія «Верітас», ТОВ Фірма правового захисту «Верітас», ТОВ «Верітас Інформ», ТОВ «Верітас Пік», ТОВ Фірма «Верітас», ТОВ «Верітас Дельта», ТОВ «Верітас Лекс».

Окрім того, Драюк є одним з кінцевих бенефеціарів корпорації «Верітас», яка також займається правовою діяльністю. Її власниками значаться згадані вище ФПЗ «Верітас», «Верітас Лекс» та «Верітас Дельта», у яких Драюк має частку.

Також нардеп є одним зі співвласників двох фірм, які займаються орендою та експлуатацією нерухомого майна: ТОВ «Верітас Плюс» і ТОВ «Верітас Абсолют».

Згідно з декларацією, Сергій Драюк минуло річ мав загальний дохід 174 тис. грн, а члени його родини – 25 тис. грн. Також нардеп з родиною має дві земельні ділянки розміром 0,6 га кожна, квартиру 42 м², автомобілі Toyota Corolla та Chevrolet Aveo 2007 року випуску. На рахунках Драюка з родиною було 470 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук