Нардеп Олександр Онищенко прийшов у НАБУ

Нардеп Олександр Онищенко прийшов у НАБУ
Народний депутат Олександр Онищенко

Народний депутат групи «Воля народу» Олександр Онищенко прибув в Національне антикорупційне бюро (НАБУ), щоб з’ясувати свій статус. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна».

«З боку НАБУ сказано багато слів звинувачення на мою адресу, але зі мною до цього моменту ніхто не зв’язувався, ніхто мені нічого не передавав... Я прошу: перше – щоб мені передали всі документи, що підтверджують докази моєї провини, друге – щоб дотримувалися презумпції невинуватості і припинили цей піар і ці голослівні заяви, про те, що я керівник якоїсь банди тощо. У нас хто винен, хто не винен – сьогодні вирішує суд і не треба порушувати права людини, в тому числі і НАБУ», – сказав Онищенко.

При цьому він зазначив, що на його оточення здійснюється тиск, і людей змушують давати проти нього свідчення.

«Ми входимо в режим 37-го року, коли заарештовують десятками людей, садять їх у в’язницю і у всіх вибиваються свідчення на мене... Заарештований мій юрист, з яким у мене укладений договір на захист, висуваються підозри моєї матері... якій 75 років», – сказав нардеп.

На питання, чи вистачить у Верховній Раді голосів для позбавлення його недоторканності, він сказав: «З того, що я бачив за матеріалами, у них немає ніякої доказової бази. Тому я не думаю, що Верховна Рада буде голосувати за цю маячню».

Нагадаємо, 15 червня детективи НАБУ і прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури провели низку обшуків у Львові, Дніпрі та Києві. В результаті було затримано 10 осіб, підозрюваних у причетності до газової схеми.

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збиток на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд - це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками і виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд грн - це несплачена сума ренти за користування надрами.

16 червня керівник САП Назар Холодницький зареєстрував у Верховній Раді погоджене з Генеральним прокурором подання про надання згоди на затримання та арешт народного депутата Олександра Онищенка, як одного з організаторів розкрадання державного газу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук