Нарешті MNP з’явиться в Україні: українці зможуть зберігати мобільний номер при зміні оператора

Довгоочікувана послуга запрацює вже з 1 травня 2019 року

Економікановини компаній, 28 березня 201911740
Нарешті MNP з’явиться в Україні: українці зможуть зберігати мобільний номер при зміні оператора

З’явився інформаційний сайт mnp.com.ua, присвячений довгоочікуваному запуску MNP (Mobile Number Portability) в Україні ― послуги, яка дозволить абоненту зберегти свій номер телефону у разі зміни мобільного оператора. Запрацює цей сервіс в Україні з 1 травня 2019 року ― українці зможуть обирати іншого мобільного оператора і при цьому зберігати свій номер телефону разом із його поточним кодом.

«Номер телефону ― це половина вашого життя. На ньому: банківські та дисконтні картки, акаунти у соцмережах, доступи до сайтів і мобільних додатків, контакти друзів, родичів або клієнтів. Мобільний номер ― це ваша персональна інформація. Із появою в Україні MNP ваш номер належатиме вам, а не операторам», ― сказано у повідомленні на сайті mnp.com.ua.

Починаючи з травня, усі мобільні абоненти, яких не влаштовує якість зв’язку або мобільного Інтернету, тарифи або обслуговування, зможуть змінити мобільного оператора, при цьому зберігши свій повний поточний номер телефону. Тобто українці стануть справжніми власниками своїх номерів і завжди залишатимуться на зв’язку.

Сайт містить детальну інформацію про переваги MNP та покрокову інструкцію щодо того, як скористатися послугою. На ньому також встановлено таймер зворотного відліку часу до запуску MNP в Україні.

Уперше сервіс MNP запрацював у Великобританії в січні 1999 року. Зараз він функціонує у більш ніж 80 країнах світу. В Україні закон про запуск цієї послуги був прийнятий ще в 2010 році, а сама послуга мала запрацювати у 2011 році. Але дату запуску MNP неодноразово переносили.

Нагадаємо, у грудні 2018 року три найбільші мобільні оператори в Україні підтвердили свою готовність запустити цей сервіс із 1 травня 2019 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук