Настоятеля Свято-Іванівської лаври УГКЦ у Львові звільнили без пояснення причин

Замість о. Юстина Бойка новим настоятелем лаври призначений о. Никанор Єзерський

Настоятеля Свято-Іванівської лаври УГКЦ у Львові звільнили без пояснення причин
Юстин Бойко займався розвитком Свято-Іванівської лаври у Шевченківському гаю майже два роки

У неділю, 9 квітня, о. Юстина Бойка звільнили з посади настоятеля Свято-Іванівської лаври, що у Музеї народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького. Про це ZAXID.NET розповів сам о. Юстин Бойко.

Причин відсторонення з посади настоятеля лаври йому не повідомили, розповів ZAXID.NET о. Юстин Бойко. Тепер він служитиме у монастирі Св. Обручника Йосифа, що при церкві Св. Архистратига Михаїла, де займатиметься постуляційним центром Студійського Уставу УГКЦ.

Новим настоятелем Свято-Іванівської лаври буде о. Никанор Єзерський.

Наказ про звільнення о. Юстина Бойка

Додамо, що за ініціативи о. Юстина Бойка Музею народної архітектури та побуту присвоїли ім'я Климентія Шептицького. Він також ініціював процес повернення у церковну власність земельної ділянки площею 3 га на території Шевченківського гаю. На думку музейників, відчуження цієї ділянки на користь церкви могло б призвести до закриття Музею народної архітектури та побуту.

У серпні минулого року проректор УКУ Мирослав Маринович називав о. Юстина Бойка серед організаторів дискредитаційної кампанії проти Українського католицького університету. Пізніше глава УГКЦ митрополит Святослав (Шевчук) висловився на підтримку ректорату УКУ, опосередковано засудивши критику з боку ортодоксальних церковних кіл.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Останні новини
Залиште відгук