Нацбанк розширив можливості для бізнесу достроково погашати кредити в іноземній валюті

ЕкономікаРоман Ганкевич, 15 грудня 20171320
Нацбанк розширив можливості для бізнесу достроково погашати кредити в іноземній валюті

Нацбанк розширив можливості для бізнесу достроково погашати кредити та скасував обмеження на максимальну суму переказів іноземної валюти для операцій уповноважених банків, які вони здійснюють на підставі індивідуальних ліцензій НБУ. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті фінансового регулятора.

Як зазначається, НБУ розширив перелік випадків, коли бізнес може достроково погашати кредити та позики в іноземній валюті, отримані резидентами від нерезидентів. Відтепер достроково можна буде погасити кредит або позику, у реалізації якої повністю чи частково бере участь іноземна держава через уповноважених нею осіб (шляхом кредитування, страхування, гарантування).

Також НБУ скасував обмеження на максимальну суму переказів іноземної валюти для операцій уповноважених банків, які вони здійснюють на підставі індивідуальних ліцензій НБУ. До цього часу максимальний ліміт за такими операціями становив $50 тис. (в еквіваленті) протягом одного календарного місяця. В подальшому банки зможуть проводити такі перекази інвалюти на суму, визначену в індивідуальній ліцензії.

Згадані кроки з валютної лібералізації затверджені постановою Правління НБУ №128 від 12.12.2017 року «Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 13 грудня 2016 року № 410», яка набула чинності вчора, 14 грудня 2017 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук