Нацрада оголосила нову перевірку телеканалу «Інтер» через показані радянські фільми

Нацрада оголосила нову перевірку телеканалу «Інтер» через показані радянські фільми
фото Інтер
Телеканал «Інтер» показав фільми за участю осіб із санкційного списку

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення призначила перевірку телеканалів «Інтер» і «Воля Cine + MIX» (ТОВ «Віа Медіа») за трансляцію передач за участю осіб із санаційного списку. Про це повідомляється на сайті регулятора.

Як зазначається, в ефірі телеканалу «Інтер» демонструвалися фільми «Свій серед чужих, чужий серед своїх» - режисера Нікіти Міхалкова (23 і 24 лютого), «Офіцери» - за участю Василя Ланового (24 лютого), «Афоня» - за участю Валентини Тализіної (3 і 4 березня), «Гараж» - за участю Валентина Гафта (3 і 5 березня), «Любов і голуби» - за участю Олександра Михайлова, режисер Володимир Меньшов (8 і 9 березня), «Москва сльозам не вірить» - за участю Олега Табакова, режисер Володимир Меньшов (8 і 10 березня), «Мері Поппінс, до побачення» - за участю Олега Табакова (17 і 18 березня) і «Д'Артаньян і три мушкетери» - за участю Михайла Боярського, Олега Табакова, Бориса Клюєва та Аліси Фрейндліх (17 і 19 березня).

При цьому в ефірі телеканалу «Воля Cine + MIX» транслювалися фільми за участю Олександра Панкратова: «За прекрасних дам!» (7, 8, 23 і 24 березня), «Я сама» (12 березня) і «Дитина на листопад» (20 і 21 березня), а також фільм «Чехарда» - за участю Аліси Фрейндліх (22 березня).

У Нацраді наголосили, що демонстрація зазначених фільмів є порушенням телеканалами закону «Про телебачення і радіомовлення» щодо заборони на трансляцію контенту за участю осіб, внесених до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук