Навесні у Львові озеленять дорогу вздовж трамвайної лінії на Сихів

Біля кільця на вул. Угорській планують висадити 3 японські багряники

Навесні 2017 року у Львові висадять дерева вздовж трамвайної лінії на Сихів. Всього планують закупити 245 дерев на 365 тисяч гривень. Про це ZAXID.NET розповіла начальниця відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» Львівської міської ради Олександра Сладкова.

«Трамвай їде з центральної частини, де люди себе почувають комфортно серед невисоких будинків, до Сихова з багатоповерхівками, де ви почуваєтеся «мурашками». Тому ми запропонували план озеленення, який зробить цей перехід з одного района у інший приємнішим», - розповідає Олександра Сладкова.

Проект розробляли ландшафтний архітектор Ксенія Печій-Ніколс, директор Львівського еколого-натуралістичного центру Ігор Антахович, дендролог Орест Олеськів та Олександра Сладкова.

Невеликі дерева, що досягнуть в дорослому віці 3,5-5 метрів прикрашамуть ділянки біля трамвайного маршруту.

«Дерева візуально впорядковують і зменшують простір проспекту Червоної Калини, поділяючи його для сприйняття на дві вулиці. Окремо виділено серце Сихова - простір довкола церкви Різдва Богородиці та кінотеатру імені Довженка», - пояснює Сладкова.

На зупинці «Шувар» висадять японський багряник, на вул. Довженка - клен польовий, біля супермаркету «Арсен» - сакури

Біля супермаркету «Арсен» буде сакура, на вул. Довженка з’явиться клен польовий, а на зупинці «Шувар» - японський багряник.

Біля кільця на вул. Угорській планують висадити 3 японські багряники, біля церкви Різдва Богородиці висадять сливи, кулясті платани, чорну сосну та ліріодендрон, який має жовте листя.

Біля церкви Різдва Богородиці висадять сливи, кулясті платани, чорну сосну та ліріодендрон, який має жовте листя

На кінцевій зупинці висадять кущі бузку, на зупинці «Санта-Барбара» - яблуні «Ола», біля поліклініки - червоний клен, біля супермаркета «Сільпо» - горобину Кьоне.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук