Космічний телескоп Hubble вийшов з ладу через поломку

Поломка не стала несподіванкою, оскільки зламаний гіроскоп погано працював вже приблизно рік.

СвітЮрій Братюк, 9 жовтня 20187800
У зв'язку з поломкою телескоп перервав свою роботу і був введений у «безпечний» режим.

В ніч на 9 жовтня, найбільший у світі космічний телескоп Hubble вийшов з ладу через поломку. Про це розповіла на своєму офіційному сайті прес-служба NASA.

У повідомленні йдеться про те, що космічний телескоп Hubble вийшов з ладу на невизначений термін через поломку третього з шести гіроскопів – деталей, які використовуються для наведення телескопа на ціль і фіксуванні його в нерухомому положенні. Телескоп має в цілому шість гіроскопів, використовуючи одночасно лише три. Попередні поломки гіросокпів сталися в квітні поточного року. Цей інцидент не став несподіванкою, оскільки зламаний гіроскоп погано працював вже приблизно рік. Три інші гіроскопи знаходяться у суттєво кращому стані і тому повинні мати більш тривалий термін служби.

У зв'язку з поломкою телескоп перервав свою роботу і був введений у «безпечний» режим, доки його оператори не знайдуть вирішення проблеми. Варто уточнити, що космічний телескоп Hubble розташований на навколоземній орбіті 1990 року. Станом на 2018 рік телескоп працює і може використовуватися до 2030–2040 років. Запуск його наступника - телескопа James Webb, запланований на травень 2020

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук