НАЗК виявило кримінал у партійних звітах НРУ, «Свободи» і «Нашого краю»

СуспільствоАК, 25 січня 20177680

Фахівці Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) виявили ознаки кримінальних порушень у фінансових звітах 12 українських партій. Про це у середу, 25 січня, заявила голова НАЗК Наталія Корчак.

Мова йде про змінену у лютому 2016 року статтю 159-1 ККУ, що стосується порушення порядку фінансування політичних партій. Після аналізу партійних звітів за ІІІ кварталі 2016 року фахівці НАЗК виявили ознаки кримінальних порушень у фінансових звітах дванадцяти партій – зокрема, ВО «Свобода», Народний рух України, «Наш край», Аграрна партія, КПУ та інші.

Голова НАЗК Наталія Корчак навела приклади порушення фінансової звітності. Наприклад, НРУ не вказав у звіті партійний автомобіль, партії «Наш край» і «Свобода» зумисне занизили кількість партійних осереднів, комуністи взагалі не вказали у звіті 64 об`єкти нарухомості, що перебувають у партійній власності. У звіті Аграрної партії фахівці НАЗК виявили ознаки порушення правил фінансування партії з боку однієї юридичної і однієї фізичної особи, які не мали на це права.

За словами Наталії Корчак, матеріали про усі виявлені порушення уже спрямовані до Національної поліції, яка мала б порушити відповідні кримінальні провадження.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук