НБУ оприлюднив проект положення про застосування електронного підпису в банківській системі

ЕкономікаРоман Ганкевич, 2 червня 20173140
НБУ оприлюднив проект положення про застосування електронного підпису в банківській системі
фото Depositphotos
Суть положення полягає в максимально можливій відмові від паперових документів при обслуговуванні клієнтів банків

Національний банк України розробив проект положення про застосування електронного підпису в банківській системі країни. Його можна знайти на сайті фінансового регулятора.

Проект положення визначає організаційно-методологічні умови застосування електронного підпису в банківській системі, в тому числі види електронного підпису і вимоги щодо застосування кожного з видів електронного підпису, а також вимоги щодо створення та зберігання електронних документів у банківській системі.

Як пояснили в Нацбанку, цей документ розробили в рамках реалізації проекту #Paperless, суть якого полягає в максимально можливій відмові від паперових документів при обслуговуванні клієнтів банків.

Затвердження проекту положення дозволить знизити собівартість банківських продуктів, що, відповідно, знизить кінцеву вартість послуг для клієнтів, а також підвищити якість і швидкість обслуговування банками своїх клієнтів. Після затвердження та реєстрації в Юридичному департаменті Національного банку цей нормативно-правовий акт буде доведено до відома банків та їх клієнтів через офіційне оприлюднення на сайті НБУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук