НБУ посилив вимоги до юридичних осіб, які здійснюють інкасацію банків

Документ прийнятий з метою прозорого здійснення інкасаторської діяльності і посилення її безпеки

Національний банк України посилив вимоги до юридичних осіб, які здійснюють надання банкам послуг з інкасації. Відповідну постанову № 4 «Про затвердження Змін до Положення про порядок видачі юридичним особам ліцензій на надання банкам послуг з інкасації» прийняло правління Національного банку України 16 січня, передає прес-служба НБУ.

У Нацбанку стверджують, що прийняття постанови обумовлено необхідністю уточнення вимог до порядку видачі юридичним особам ліцензій на надання банкам послуг з інкасації. «Цей документ був прийнятий з метою посилення вимог до юридичних осіб, які здійснюють надання банкам послуг з інкасації, і сприяння максимально прозорого здійснення такої діяльності», – повідомляє прес-служба регулятора.

Як зазначається, постановою №4, зокрема, передбачено надання документів для оцінки ділової репутації керівника підрозділу інкасації; надання документів, аналіз яких дає змогу зробити висновки щодо прозорої структури власності юридичної особи. Також передбачено надання документів, що характеризують фінансовий стан юридичної особи та засвідчують легальність походження коштів, залучених для створення матеріально-технічного забезпечення діяльності з надання банкам послуг з інкасації.

Крім того, документ визначає порядок видачі ліцензії на основі прийняття рішення правління Національного банку України, а також отримання копії у випадку її втрати або пошкодження тощо.

Постанова набирає чинності з 20 січня 2017 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук