Не час ставити під сумнів євровибір, майбутнє України в руках українців, – Грибаускайте

Президент Литви звернулася до українців через провал нідерландського референдуму

Даля Грибаускайте

Президент Литви Даля Грибаускайте звернулася до українців через невтішні результати референдуму щодо Угоди про асоціацію в Нідерландах. Про це повідомляє «Європейська правда».

«Сьогодні ми почули про результати референдуму в Нідерландах. Ми всі б хотіли, щоб вони були іншими. Проте зараз не час втрачати надію чи ставити під питання європейський вибір України», - зауважила Грибаускайте.

Відео «Європейська правда»

Вона заявила, що ніхто не може стояти на шляху України до Європи, тому що Україна завжди була в Європі і завжди там залишатиметься.

«Положення угоди про вільну торгівлю де-факто вже вступили в силу. Процес інтеграції може забрати більше часу, ніж ми думали. Проте кінцевий результат зрозумілий, він був визначений на Майдані», - підкреслила литовський президент.

«Немає сумнівів, що майбутнє України в руках кожного українця. Сьогодні маємо стати більш об’єднаними та рішучими, готовими до реформ, інтеграції та нової європейської України», - відзначила Грибаускайте.

«Литва та вся Європа будуть на вашій стороні. Слава Україні!», - заявила Грибаускайте.
Зазначимо, що частину звернення Грибаускайте прочитала українською мовою.

Як інформував ZAXID.NET, згідно з оновленими даними екзит-полу, проти ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС проголосувало 61,1%, за висловилися 38,1%.

Раніше після закінчення референдуму в Нідерландах, прем'єр-міністр Марк Рютте заявив, що угода про асоціацію між Україною та Європейським союзом буде переглянута таким чином, щоб задоволеними залишилися всі сторони.

Президент України Петро Порошенко вважає, що справжня мета організаторів референдуму є «атака на єдність Європи, атака на поширення європейських цінностей».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук