Немає ідеальних моделей для виходу країни з кризи, – Янукович

Економіка1 лютого 20111

Криза засвідчила, що немає ідеальних моделей чи зразків, які можна було б сліпо повторювати. Часи буквального копіювання чужого досвіду пішли в минуле разом із минулою стабільністю. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час відкриття чергової сесії Верховної Ради України 1 лютого.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Глави держави.

Також Глава держави додав, що в умовах глобальної економічної кризи, наслідки якої ще не подолано остаточно, лише політика глибоких реформ, спрямованих на модернізацію країни, може забезпечити подальший розвиток держави.

За словами президента, кожна країна буде успішною тоді, коли зможе віднайти власний, по-своєму унікальний шлях реформ і подальшої модернізації, використовуючи при цьому весь корисний досвід інших країн, який ефективно адаптується і сприймається суспільством.

"Наше завдання дуже складне: увійти до кола країн – лідерів розвитку. Знайти і пройти власний шлях і методи бути сучасними, конкурентоспроможними і сильними – у цьому, власне, і полягає зміст соціально-інноваційного розвитку.

Починаючи з середини минулого 2010 року, нам разом вдалося стабілізувати ситуацію, у тому числі – у владі, консолідувати усі її гілки і працювати спільно, на основі довіри та взаєморозуміння. Переконаний, що і в 2011 році ця практика буде збережена", – зазначив Віктор Янукович.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук