Німеччина виділить €1 млн для внутрішніх переселенців

СуспільствоОксана Руда, 29 липня 20153270

Федеральний уряд Німеччини підтримає проект Міжнародної організації з міграції (МОМ) «всебічна стабілізаційна підтримка для внутрішньо переміщених осіб і постраждалого населення в Україні» і виділить 1 мільйон євро.

Як повідомляє в середу, 29 липня, відділ преси і роботи з громадськістю посольства Німеччини в Україні, мета цього проекту – для забезпечення гідних умов проживання виділити внутрішньо переміщеним особам зі східної України готівкові трансферти через банк Укрексімбанк. Цю допомогу до кінця поточного року отримають 6500 людей у дев’яти областях України: Вінницькій, Черкаській, Житомирській, Полтавській, Сумській, Чернігівській, Одеській, Миколаївській і Херсонській.

Раніше повідомлялося, що МОМ за сприяння донорів розширює програми грошової допомоги для підтримки найуразливіших вимушених переселенців в Україні.

«У липні МОМ розпочала другий раунд багатоцільових виплат на підтримку переселенців у Харківській області. Це стало можливим завдяки додатковому 1 млн євро, наданому Європейським Союзом через департамент Європейської комісії з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ECHO), та 400 тисяч євро співфінансування від уряду Норвегії», – повідомляло представництво МОМ в Україні. Загалом грошову допомогу отримають 9,5 тис. людей.

Крім того, МОМ зможе допомогти ще 6,5 тис. уразливим вимушеним переселенцям, які перебувають у Вінницькій, Полтавській, Сумській, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Черкаській, Чернігівській і Житомирській областях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук