Німецький хірург безкоштовно прооперував у Львові 26 дітей з 15 областей

Наступний його візит до Львова відбудеться у листопаді 2019 року

Професор Клаус Екснер ( у чорній формі) з львівськими колегами

Минулого тижня відомий пластичний хірург з Франкфурта-на-Майні Клаус Екснер спільно з львівськими хірургами на базі 8-ї міської клінічної лікарні безкоштовно консультував і оперував дітей з різними вродженими вадами з 15 областей України.

«За чотири дні напруженої праці, з 20 по 23 травня, команда лікарів, яку очолив професор Клаус Екснер, проконсультувала понад 70 пацієнтів з 15 областей України, які мали різні, здебільшого вроджені вади: птози (опущення) верхніх повік, невуси, вроджені патології кисті, деформацію носа тощо. З них 26 дітей ми прооперували. Усі пацієнти залишилися задоволеними результатами операцій», - повідомив ZAXID.NET завідувач опікового центру лікарні Василь Савчин.

За роботою професора Клауса Екснера спостерігали не лише молоді лікарі зі Львова, а й Тернополя, Івано-Франківська.

Це вже був 11 візит німецького пластичного хірурга до Львова з благодійною місією – допомогти дітям з різних областей України позбутися складних вроджених і набутих вад. Усі операції для маленьких пацієнтів – безкоштовні.

Співпраця професора Клауса Екснера з львівськими хірургами триває з 2012 року, коли він вперше приїхав до Львова під час футбольного чемпіонату Євро-2012 і впродовж тижня безкоштовно оперував дітей у межах доброчинної ініціативи німецьких вболівальників «BigShoe». З того часу професор Клаус Екснер двічі на рік (навесні і восени) приїжджає до міста Лева. За цей час спільно з львівськими хірургами проконсультовано понад 500 пацієнтів і майже 300 прооперовано.

Наступний візит професора Клауса Екснера до Львова запланований на листопад 2019 року. Можливо, до нього приєднається і його дружина Б’янка Екснер, також пластичний хірург, тоді вдасться прооперувати значно більше більше, хоча остаточно це буде відомо восени.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук