НКРЗІ заявила, що «Київстар» не відпускає абонентів до інших операторів

На «Київстар» надійшло 11 скарг від абонентів, які хотіли піти від цього оператора, зберігши свій номер

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) з 29 травня по 11 червня проведе перевірку оператора мобільного зв'язку «Київстар» у зв'язку з тим, що компанія не відпускає абонентів в рамках послуги з перенесення абонентського номера (MNP).

«Вчора на засіданні було прийнято рішення провести перевірки оператора “Київстар” у зв’язку зі скаргами громадян», – сказала завідувачка сектора забезпечення діяльності голови НКРЗІ Богдана Півень в коментарі агенції «Інтерфакс-Україна» в середу, 29 травня.

Предметом перевірки, за її словами, є дотримання мобільним оператором законодавства, а також стандартів під час надання телекомунікаційних послуг.

Вона додала, що регулятор отримав 11 скарг на «Київстар» – мобільного оператора з найбільшою абонентською базою.

Богдана Півень також повідомила, що наступного тижня НКРЗІ затвердить графік перевірок інших операторів і зазначила, що рішення про проведення перевірок операторів на сайті НКРЗІ не публікуються.

Як повідомляв ZAXID.NET, з 1 травня 2019 року клієнт будь-якого українського мобільного оператора може звернутися в центр обслуговування іншого мобільного оператора і подати заяву про бажання перейти до нього на обслуговування, зберігши свій номер, включно з кодом. Перенесення номера відбувається в будні в робочий час. Єдина умова – абонент повинен бути зареєстрований у свого поточного оператора. Зареєструватися можна або онлайн, або в магазині свого оператора, надавши документи, що підтверджують особу. Контрактним абонентам проходити таку реєстрацію не потрібно.

Читайте в інструкції від ZAXID.NET про те, як змінити оператора і зберегти свій номер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук