Нобелівську премію миру отримав Міжнародний рух за ліквідацію ядерного озброєння

СвітАндрій Стець, 6 жовтня 20171340
Нобелівську премію миру отримав Міжнародний рух за ліквідацію ядерного озброєння
фото The Nobel Prize
Кампанія працює над сприянням дотриманню та повному здійсненню Договору про заборону ядерної зброї

Нобелівську премію мир отримала Міжнародний рух за ліквідацію ядерних озброєнь (ICAN). Про це повідомив нобелівський комітет у своєму Twitter.

Організація отримала Нобелівську премію миру за свою роботу, спрямовану на привернення уваги до катастрофічних гуманітарних наслідків будь-якого використання ядерної зброї та за першопрохідницькі зусилля для досягнення заборони такої зброї на основі договору про заборону ядерної зброї, прийнятого 7 липня 2017 року в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку.

ICAN є глобальною коаліцією громадянського суспільства, яка працює над сприянням дотриманню та повному здійсненню Договору про заборону ядерної зброї.

ICAN запущена в 2007 році, і сьогодні налічується 468 партнерських організацій в 101 країні.

Як пише видання Bloomberg, серед фаворитів букмекерів були папа Франциск, канцлер Німеччини Анґела Меркель, некомерційна організація Американський союз захисту громадянських свобод. Серед інших можливих кандидатів на премію, за прогнозами вчених і букмекерів, Bloomberg називало Економічне співтовариство країн Західної Африки, блогера з Саудівської Аравії Райфа Бадаві, якого засудили до 10 років в'язниці і тисячі ударів батогів за інакомислення, колишнього співробітника Агентства національної безпеки (АНБ) США Едварда Сноудена, а також двох кандидатів з Росії – «Новою газету» та правозахисну організацію «Меморіал».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук