Норвегія попри санкції відновлює діалог з Росією про торгово-економічну співпрацю

СвітВолодимир Пиріг, 29 листопада 20162630

Міністр торгівлі та промисловості Норвегії Моніка Меланд провела зустріч з міністром екології і природних ресурсів Росії Сергієм Донським, на якій обговорювалися питання відновлення діалогу щодо торгово-економічної співпраці.

Це була перша двостороння зустріч Норвегії та РФ на рівні міністрів з 2014 року, повідомила «Економічна правда» з посиланням на повідомлення норвезького уряду.

«У мене булла конструктивна і позитивна зустріч з міністром Донським. Ми позитивно налаштовані відновити політичний діалог щодо торгово-економічної співпраці, як це вже зробили кілька країн ЄС», – сказала Меланд.

Сергій Донський є партнером Моніки Меланд у норвезько-російській урядовій комісії щодо економічної співпраці. Попередня зустріч комісії відбулася у червні 2013 року в Осло. Запланована на травень 2014 року зустріч булла скасована. Тепер Донський запросив Меланд до Москви навесні 2017 року.

«Ми хочемо добросусідських відносин з Росією, особливо на півночі, де в нас спільний кордон і спільні інтереси. Сьогоднішня зустріч є важливою у цьому контексті», – заявила Меланд.

В норвезькому уряді нагадали, що Норвегія приєдналася до санкцій ЄС проти Росії у 2014 році. Водночас країна продовжує двосторонню та регіональну співпрацю з Росією у всіх сферах, на які не поширюються обмежувальні заходи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук