Новий голова НБУ визнав ефективність монетарної політики Смолія

Кирило Шевченко вважає, що монетарна політика НБУ довела свою дієвість, а тому її слід зберегти

Кирило Шевченко вважає, що НБУ спільно з урядом мають подбати про відновлення економіки в найстисліші строки

Монетарна політика центробанку під керівництвом Якова Смолія показала свою ефективність. Це видно з низького рівня інфляції та швидкого заспокоєння валютного ринку, заявив голова Національного банку Кирило Шевченко на прес-брифінгу в понеділок, 20 липня.

«Монетарна політика НБУ довела свою дієвість. Тому ми всі з вами бачимо низький рівень інфляції. Ми всі з вами бачимо, як швидко заспокоївся валютний ринок. Це все складові, в тому числі, монетарної політики НБУ», – сказав він.

Шевченко додав, що сьогодні в Україні є новий виклик – це відновлення економіки.

За його словами, Нацбанк за законом не є кредитором економіки, і тому сьогодні регулятор може працювати виключно над тим, щоб спростити для банківської системи вимоги до прозорих і якісним позичальникам банків, в першу чергу бізнесу, який платить податки й має звітність.

Крім того, голова НБУ зазначив урядові програми, такі як програма кредитування «5-7-9%» і урядові портфельні гарантії, які є інструментами, що дозволяють прискорити зростання економіки.

Зазначимо, що президент України Володимир Зеленський сьогодні офіційно представив нового голову Національного банку Кирила Шевченка. Президент висловив переконання, що Шевченко впорається з усіма викликами, які сьогодні стоять перед ним і НБУ.

Як інформував ZAXID.NET, 16 липня Верховна Рада призначила Кирила Шевченка головою Національного банку України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук