Нового директора «Львів-ТБ» обрали на відкритому конкурсі

Комунальний телеканал очолить Ольга Цап

Нового директора  «Львів-ТБ» обрали на відкритому конкурсі
Ольга Цап

Директором комунального підприємства Львівської обласної ради «Телекомпанія «Львів-ТБ» стане завідувачка навчально-практичного центру медійних технологій «Львівської політехніки» Ольга Цап. 12 травня вона перемогла у відкритому конкурсі на цю посаду.

На посаду директора «Львів-ТБ» претендували п’ятеро кандидатів: Віталій Новосад, Тарас Пастернак, Юрій Маркевич, Ольга Цап і Тарас Каляндрук.

За інформацією прес-служби Львівської облради, під час засідання у четвер конкурсна комісія спочатку обрала двох фіналістів – Ольгу Цап і Віталія Новосада, які у фінальному голосуванні набрали 9 і 7 голосів відповідно. Відтак Ольгу Цап рекомендуватимуть затвердити на цій посаді під час сесії Львівської обласної ради.

Довідка

Ольга Цап– завідувачка навчально-практичного Центру медійних технологій Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка», асистенка кафедри журналістики та засобів масової комунікації Інституту права та психології.

Навчалась на факультеті журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка.

З 1996 року – прес-секретар Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

У 1999-2002 роках навчалась в аспірантурі ЛНУ імені Івана Франка (журналістика).

У 2002-2004 роках працювала у ПП «Назалежне телевізійне агентство» (НТА) на посадах журналіста, редактора, виконавчого директора, директора.

У 2005 по 2013 роках була директором ТОВ «Телерадіокомпанія «Медіа-клуб».

З 2013 року завідує навчально-практичним центром медійних технологій Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка», працює асистентом кафедри журналістики та засобів масової комунікації.

Нагадаємо, 16 лютого депутати Львівської облради звільнили з посади директора «Львів-ТБ» Ярослава Антонійчука. Наразі тимчасово виконує обов’язки директора голова комісії культури ЛОР Юрій Візняк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук