Комунальне підприємство «Львівавтодор» вперше очолила жінка

Новою керівницею стала Оксана Єстеферова

Комунальне підприємство «Львівавтодор» вперше очолила жінка
фото ЛМР
Оксана Єстеферова працювала у ЛКП «Львівавтодор» з листопада 2018-го

У середу, 23 січня, виконувачкою обов’язків керівника ЛКП «Львівавтодор» призначили Оксану Єстеферову. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Відомо, що Оксана Єстеферова почала працювати у «Львівавтодорі» із листопада 2018-го як радник директора підприємства. У грудні вона стала заступницею керівника ЛКП «Львівавтодор» із економічних питань. До цього вона була керівницею проектів та програм компанії Procter & Gamble.

Оксана Єстеферова стала першою жінкою, яка керуватиме «Львівавтодором». Нагадаємо,що з жовтня минулого року «Львівавтодор» тимчасово очолював Євген Калитич. До нього майже рік комунальним підприємством керував Роман Познанський. Перед Познанським і Калитичом впродовж шести років підприємство очолював Олег Береза.

Довідка: Оксана Єстеферова народилася 5 січня 1972 року в селиці Пригір’є на Херсонщині. У 1994 році закінчила Херсонській Індустріальний інститут, де здобула кваліфікацію спеціаліста інженера-технолога.

У 2001 році почала працювати на посаді контролера якості на трикотажній фабриці «Топаз». До переходу на роботу у ЛКП «Львівавтодор» працювала керівником проектів та програм компанії з іноземними інвестиціями Procter & Gamble.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук