Обшуки податківців ІТ-компаніях у Києві відбулися за підозрою в організації конвертцентру

Обшук в одній з IT-компаній у Києві відбувся через підозру її посадових осіб у створенні конвертаційного центру, який переводив безготівкові кошти у готівкову. Про це повідомив заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан.

Переведення в готівку грошей проводилося під прикриттям придбання-продажу на віртуальних ринках валюти, сировини, акцій компаній, повідомив він.

«Для отримання вигоди організатори махінацій створили схему, в яку залучили кілька підприємств, зокрема, так званих «буферних». По ланцюжку гроші перераховувалися на рахунки підприємств, які мають ознаки фіктивності з підставними директорами», - зазначив Білан.

«Наприклад, одне з підприємств придбало програмне забезпечення для моніторингу та аналізу продажів товарів за ціною, яка в кілька тисяч разів перевищує його реальну вартість», - повідомив заступник голови ДФС, додавши при цьому, що в цьому випадку підприємству вдалося сформувати податковий кредит на кілька мільйонів гривень.

Білан заперечив, що ДФС чинить тиск на компанії ІТ-сектора. Він додав, що фіскальна служба буде вести системну роботу з метою недопущення виведення валюти за кордон, оскільки бюджет несе серйозні втрати внаслідок осідання коштів від діяльності IT-компаній-розробників програмних продуктів на рахунках офшорних компаній.

Нагадаємо, 20 жовтня податківці провели обшуки в офісі компанії-розробника ігор Lucky Labs та «ЕМ АЙТІ КОМПАНІ» в Києві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук