Одеський припортовий завод цьогоріч не продадуть

Економіка18 лютого 20110

За словами голови Фонду державного майна Олександра Рябченка, сьогодні може не виявитися достатнього рівня підтримки для ухвалення рішення про приватизацію Одеського припортового заводу.

За його словами, сьогодні може не виявитися достатнього рівня підтримки для ухвалення рішення про приватизацію ОПЗ, повідомляє УНІАН.

Як повідомлялося, 29 вересня 2009 року ТОВ "Нортіма" придбало контрольний пакет ВАТ "Одеський припортовий завод" розміром 99,567% статутного фонду за 5 млрд гривень.

Крок аукціону становив 50 млн гривень. Ціна продажу перевищила початкову ціну на 1 млрд гривень.

У торгах взяли участь три компанії: ТОВ "Азот-Сервіс (Росія) (подала заявку від імені ТОВ "СИБУР"), ТОВ "Фрунзе-Флора" (Україна) і ТОВ "Нортіма" (Україна).

Проте комісія Фонду держмайна з приватизації Одеського припортового заводу ухвалила рішення не визнавати ТОВ "Нортіма" переможцем конкурсу з приватизації ОПЗ у зв'язку з тим, що завод був проданий за заниженою ціною.

ВАТ "Одеський припортовий завод" - другий за величиною виробник аміаку й карбаміду та третій - за випуском азотних добрив в Україні.

Спеціалізується на перевантаженні хімічної продукції, що надходить із країн СНД на експорт.

Завод є монополістом на загальнодержавному ринку спеціалізованих послуг із прийому, охолодження і перевантаження аміаку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук