Офіс «Київстар» у Сімферополі захопили озброєні люди

ЕкономікаАК, 11 серпня 20144850

Будівлю головного представництва мобільного оператора «Київстар» у Сімферополі у понеділок вранці захопила група озброєних людей, які встановили власне обладнання. У «Київстарі» припускають, що це може бути обладнання для прослуховування, тому оператор припинив надання послуг на території Криму.

«Інформуємо, що сьогодні в офіс «Київстар» у місті Сімферополь увійшла група озброєних людей. Вони попросили працівників «Київстар» залишатися у приміщенні, і, зі слів нашого персоналу, почали встановлювати власну апаратуру на телеком обладнання компанії. Через це «Київстар», діючи в інтересах інформаційної безпеки своїх абонентів, фізичної безпеки персоналу та цілісності роботи мережі, вимушений тимчасово припинити надання послуг зв’язку в Криму, унеможливлюючи таким чином будь-які противоправні дії, що можуть вплинути на мережу і її безпеку», – йдеться у терміновому повідомленні мобільного оператора.

У «Київстарі» наголошують, що повідомили Національної комісії з регулювання зв’язку та інформатизації України (НКРЗІ) про захоплення офісу компанії і очікують від НКРЗІ інструкцій щодо подальших дій.

Президент «Київстару» Петро Чернишов пояснив відімкнення зв’язку на усій території Криму побоюваннями, що за вторгненням у офіс компанії стоять спецслужби «іншої держави». Він також припустив, що в результаті «Київстар» може припинити надання послуг в Криму на невизначений строк.

«Навіщо ми відключили мережа Криму від мережі материкової України? З дуже простої причини - ми не знаємо хто такі ці озброєні люди і що вони роблять з нашою мережею. Ми не хочемо опинитися навіть гіпотетично в ситуації, коли до нашої мережі спецслужби іншої держави причеплять якісь пристрої, – написав Чернишов на свій сторінці у Facebook. – Для нас найважливіше - забезпечити безпеку і приватність наших абонентів і співробітників. Якщо цього буде неможливо досягнути в Криму – то значить і не включимо мережу!».

Нагадаємо, що минулого тижня серйозні проблеми в Криму виникли і у «МТС-Україна». З трьох основних українських мобільних операторів у Криму стабільно працює лише Life :), який належить Рінату Ахметову.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук