Офшорні компанії змусять розкривати власників

В єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб - підприємців (ЄДР) будуть вказувати інформацію про безпосередніх власників офшорних компаній, які є засновниками українських компаній. Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко.

Це один з 10 пріоритетних кроків, які затвердив уряд для боротьби з корупцією. Реалізувати їх повинні вже протягом наступних шести місяців. «Документ був розроблений з представниками громадянського суспільства, міжнародними організаціями, зокрема з експертами Ради Європи та організації GRECO», - зазначив міністр юстиції.

Пропонується прийняти низку законів, які будуть розкривати інформацію про кінцевих вигодонабувачів у всіх юридичних особах приватного права. Відкрита інформаціє в ЄДР позбавить можливості користування доходами, що отримані злочинним шляхом.  

Крім того, за словами міністра буде прийнята нова редакція закону про запобігання та протидію легалізацію доходів, отриманих злочинним шляхом. «Законопроект надасть Державній фінансовій інспекції і Держфінмоніторингу нові механізми контролю і повернення до бюджету коштів, отриманих нелегальним шляхом». Планують також внесення ряду законів щодо протидії відпливу тіньового капіталу з України.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук