Охочих взятись за реконструкцію трамвайного депо у Львові поки немає

Трамвайне депо на вул. Промисловій реконструюють за ₴40 млн

Головні новини Львова 01.02Ірина Панчишин, 1 лютого 2016, 19:11 1058 0

Старт нових торгів з реконструкції трамвайного депо №2 ЛКП «Львівелектротранс» (на вул. Промисловій у Львові) Європейський банк реконструкції та розвитку оголосив ще 27 січня. Однак досі жодна компанія ще не подала заявки.

Депо №2 для трамваїв зачинили ще влітку 2013 року. Будівельна компанія «Еко-Дім», яка тоді виграла тендер, погосподарювала лише до грудня того ж року. Пізніше угоду розірвали через девальвацію гривні. Втім, деякі підготовчі роботи підрядники встигли зробили.

«Внизу зняли частину старої підлоги, на другому поверсі, де адміністративний корпус, замінили вікна, провели електропроводку. Виконали і деякі роботи з перепланування самих приміщень», – розповів начальник трамвайного депо Роман Василишин.

Тепер усе це треба завершити. За проектом, у цих приміщеннях мають бути душові кімнати, туалети, кухня для працівників та адміністративні кабінети. Внизу ж запланували сучасну мийку для трамваїв та нову котельню. Потребує ремонту і дільниця, де зараз реставрують старі трамваї. Їх беруть із «залізного цвинтаря» поруч. Зараз повертають до життя три трамваї.

«З тих поганих трамваїв ми щось починаємо робити на зразок цього трамвая 1061. Він вже є на стадії закінчення, треба ще дофарбувати і можемо випускати на лінію», – запевнив начальник ремонтної дільниці ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Калник.

Проект реконструкції тепер доопрацювали. Нова компанія, яку оберуть в результаті торгів, має завершити усе за рік. Загальна кошторисна вартість будівництва – майже 40 млн грн. Гроші на це дає Європейський банк реконструкції і розвитку. Вимоги до будкомпаній – жорсткі.

«Виконавець, тобто підрядник, мав би мати відповідну історію позитивну, фінансові можливості, зокрема зобов’язаний десь в межах 400 тис. євро фінансувати сам», – пояснив директор ЛКП «Львівелектротранс» Михайло Сидорович.

Зареєструватись на тендер компанії можуть ще до 28 березня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук