Окупанти придумали, як забезпечити Крим мобільним зв’язком на рівні з іншими регіонами РФ

Зараз провідні російські оператори офіційно на окупованому півострові не працюють

Міністерство зв'язку та масових комунікацій Російської Федерації готує рішення, яке дозволить окупованим Криму і Севастополю мати єдину телефонну інфраструктуру з Краснодарським краєм, пише російська газета «Известия».

Новий порядок, запропонований окупантами, дозволить стільниковим компаніям уникнути проблем з ввезенням і подальшим обслуговуванням в Криму телекомунікаційної техніки американського і європейського виробництва, що виникли через санкції, введені після анексії півострова.

Відтак Мінкомзв'язку Росії підготувало наказ, що змінює вимоги до побудови телефонних мереж. У проекті документа є важливе нововведення. За чинними вимогами у кожному регіоні у будь-якого оператора, що там працює, повинен бути власний вузол зв'язку (комутатор) і приєднання до інших мереж. Є винятки для таких пов'язаних регіонів, як Москва і Підмосков'ї, ця інфраструктура може бути спільною. Така ж ситуація – для окупованих Криму і Севастополя. У новому проекті до Криму і Севастополя приписаний ще Краснодарський край. Фактично абонентів телефонних мереж півострова дозволять вважати краснодарськими – з загальними телефонними кодами.

Зміна пов'язана з ліквідацією Кримського федерального округу і приєднанням двох суб'єктів півострова до Південного. Але в інших випадках регламентація телефонних з'єднань ніяк не пов'язана з федеральними округами.

Зараз провідні мобільні оператори Росії, присутні на зарубіжних біржах, офіційно не працюють в окупованому Криму. У той же час на півострові можна купити SIM-карти всіх мереж чотирьох найбільших російських мобільних операторів. Як правило, такі абоненти отримують стільникові номери краснодарського регіону. Торгують «сімками», за словами операторів, незалежні фірми. Інфраструктурою мережі теж володіють незалежні юридичні особи. У Криму і Севастополі абонент «великої четвірки» формально перебуває в роумінгу. На анексованому півострові також працюють кілька місцевих операторів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук