ООН виводить миротворців із Ліберії

СвітАндрій Стець, 30 червня 20160

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун заявив про виведення миротворців із Ліберії, оскільки в країні вдалося зміцнити державну владу та механізми, які дозволять ліберійцям самостійно підтримувати в країні мир і стабільність. Про це інформує «Інтерфакс-Україна».

«Генеральний секретар ООН віддає належне готовності народу і уряду Ліберії домагатися тривалого миру після завершення конфлікту, який став причиною розгортання Місії ООН у Ліберії в жовтні 2003 року», - йдеться в заяві Пан Гі Муна.

Генсек ООН відзначив, що зміцнення безпеки і стабільності в Ліберії дозволило ООН завершити свою миротворчу діяльність у країні.
Він наголосив, що вперше за 13 років відповідальність за долю Ліберії і захист її громадян повністю візьмуть на себе національні влади - миротворча місія ООН передала всі повноваження в сфері забезпечення безпеки ліберійському уряду.

Додамо, що місія ООН у Ліберії була встановлена резолюцією Ради Безпеки 1509 від 19 вересня 2003 року для допомоги в налагодженні мирного життя після затяжної громадянської війни. Станом на 30 квітня 2016 року в її складі було 2674 військовослужбовців, 65 військових спостерігачів, 632 поліцейських і 358 осіб із числа цивільного персоналу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук