«Опора» назвала найчастіші порушення передвиборної кампанії

«Опора» назвала найчастіші порушення передвиборної кампанії

Станом на 22 жовтня громадянська мережа спостерігачів «Опора» зафіксувала 668 порушень за весь час проведення передвиборної кампанії.

В «Опорі» заявили, що найбільш поширеними випадками порушень виявилися незаконна агітація (380) і підкуп виборців (190). Також фіксувалися порушення з боку виборчих комісій (38), були помічені випадки перешкоджання діяльності спостерігачів (23), кримінальне втручання у виборчий процес (17) і зловживання адмінресурсом (16).

Зазначається також, що найчастіше незаконна агітація проводилася шляхом виготовлення та розповсюдження матеріалів передвиборної агітації не за рахунок коштів виборчого фонду.

У той же час ключовою формою непрямого підкупу виборці стали заходи з благоустрою прибудинкових територій та дорожньої інфраструктури, встановлення дитячих і спортивних майданчиків, а також роздача безкоштовних продуктових наборів та подарунків.

У той же час підкреслюється, що незважаючи на мотивацію і значний потенціал у провладних кандидатів і партій у питанні застосування адміністративного ресурсу, масового і системного характеру ці зловживання не мали.

Місцеві вибори в Україні заплановані на 25 жовтня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук