Оприлюднено повний перелік компаній, які перемогли у конкурсі ЛОДА на перевезення пасажирів

ЕкономікаО.Г., 25 липня 20148860

Львівська облдержадміністрація визначила переможців конкурсу на приміських та міжміських маршрутах, який проводили у липні цього року.

Мова йде про ті маршрути, де закінчився строк дії п’ятирічних угод з перевізниками. За попередніми даними, мали визначати переможців на 105 маршрутах, однак конкурс на деякі маршрути райони проводитимуть самостійно. Наразі відомі результати по 90-та маршрутах.  

Зокрема, найбільше маршрутів дістанеться ТОВ ВТП «Жидачівавтотранс» - 22. Фірма належить Сергію Лагедзі, Тарасу Лишенюку та Ярославу Васецькому.

На другому місці – ПП «Транс-Спорт», яке отримало 15 маршрутів. Власником підприємства є Світлана Палько. Утім попереднім власником був Володимир Гарбуз, екс-начальник управління розвитку промисловості головного управління промисловості та розвитку інфраструктури ЛОДА.

На третьому – ТОВ «Самбірське АТП 14608» та ТОВ «Бродівське АТП 14610», які отримали загалом 10 маршрутів. В обидвох компаніях є спільні власники: Володимир, Роман, Іван та Любов Романяки. У Бродівському АТП частками володіють також Ольга, Василь та Андрій Спаньчаки, Михайло Романяк і Мар’яна Соболевська.   

Фірми екс-начальника Територіального управління Головавтотрансінспекції у Львівській області та його родини  (ТОВ «Гал-Всесвіт» і ТОВ «ЛАТП-14631») стали переможцями на 9-ти маршрутах.

ТОВ «Успіх БМ» обслуговуватиме 7 маршрутів, ТОВ «Міра і К» і ТДВ «Миколаївське АТП 14627» дістанеться по 4 маршрути, ПАТ «ЛАТП 14630» і ТОВ «Стрийське АТП 14609» - по 3 маршрути.

ПП «Автошлях» обслуговуватиме два маршрути. Окрім того, співвласник цього підприємства Михайло Гац як приватний підприємець отримає ще 4 маршрути.

ПП «Автотранс-Сервіс» отримало перемогу у конкурсі на два маршрути. Так само, як і ПП «Шенгофер і К». Ще двоє приватних підприємців отримають по одному маршруту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук