«Ощадбанк» залишив рудого кота символом рекламної кампанії

 «Ощадбанк» залишив рудого кота символом рекламної кампанії
Так будуть виглядати рекламні щити з новою рекламою «Ощадбанку»

«Ми все ж таки залишаємо рекламну кампанію Ощадбанку "Зберігайте спокій" у попередньому форматі, тобто разом з котом», - написав Андрій Пишний, голова правління АТ «Ощадбанк». Відтак, вже скоро на білбордах та на телебаченні з’явиться нова рекламна компанія державного банку.

Як повідомляв ZAXID.NET, 17 червня «Ощадбанк» відмовився від запуску уже готової рекламної кампанії через погіршення загальної ситуації в країні. Планувалось, що основою медійної кампанії «Ощадбанку» мав стати слоган британської пропаганди часів Другої світової війни -- гасло «Keep Calm And Carry On» (Зберігай спокій та роби  свою справу). У рекламних роликах також використали образ рудого кота. Кампанія мала стартувати 16 червня, однак через напружену ситуацію на сході країни, в останній момент її вирішили відкласти як недоречну.

Вчора ввечері Андрій Пишний написав у своєму блозі на «Українській правді», що кампанію такі вирішили запускати. Він каже, що для нього головним аргументом для того, щоб «залишити кота» стало те, що люди в Україні потребують позитиву. «Це саме те, що ми відчували і про що ми думали, коли створювали цю кампанію, - написав він, - це те, що ми почули в численних відгуках від наших клієнтів та співробітників з усіх регіонів, коли ознайомили з нашим підходом або ж українською сучасною інтерпретацією британського гасла KEEP CALM AND CARRY ON у нашому рекламному ролику. «Дякуємо за посмішку!, – писали вони. – Нам так бракує зараз хороших новин».

За словами голови Ощадбанку, образ кота символізує свободу духу і незалежність. «Тому нехай кіт побуде і символом найбільшого українського державного банку. Бодай на час рекламної кампанії», -- написав він.    

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук