«Ощадбанк» змінив рекламну стратегію через АТО

«Ощадбанк» змінив рекламну стратегію через АТО
Так мали б виглядати рекламні щити з новою рекламою «Ощадбанку»

«Ощадбанк» відмовився від запуску уже готової рекламної кампанії через погіршення загальної ситуації в країні. Про це 17 червня заявив голова «Ощадбанку» Андрій Пишний.

Планувалось, що основою медійної кампанії «Ощадбанку» мав стати слоган британської пропаганди часів Другої світової війни -- гасло «Keep Calm And Carry On» (Зберігай спокій та роби  свою справу). У рекламних роликах також використали образ рудого кота.

Нова рекламна кампанія «Ощадбанку» мала стартувати 16 червня, однак через напружену ситуацію на сході країни, в останній момент її вирішили відкласти як недоречну. Втім, ролик уже встиг потрапити у ротацію на деяких регіональних телеканалах, а у Києві з’явилося кілька бігбордів з новою рекламою «Ощадбанку».

«Останні трагічні події на сході нашої країни змусили нас змінити концепцію. Медійна кампанія, а тим більше державного банку, не може входити в резонанс з тим, чим живе країна та кожен з нас», – пояснив у своєму блозі Андрій Пишний відмову від реклами з котом.

Голова «Ощадбанку» також запевнив, що за кілька днів буде представлений новий формат рекламної кампанії найбільшого державного банку України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук