Папа Франциск допустив висвячення одружених чоловіків через нестачу католицьких священиків

СвітАндрій Стець, 11 березня 20175260
Папа Франциск допустив висвячення одружених чоловіків через нестачу католицьких священиків
Папа Римський Франциск

Папа Римський Франциск заявив, що може розглянути посвяту у духовний сан одружених чоловіків у дуже виняткових обставинах, щоб боротися з проблемою нестачі католицьких священиків. Про це повідомляє Українська служба ВВС.

Понтифік говорив про можливість допущення до служіння в католицькій церкві viri probati, що з латини перекладається як «випробувані мужі». Так зазвичай називають одружених старших чоловіків з дорослими дітьми, чия віра не викликає сумнівів.

«Ми повинні подумати про те, чи є можливим рішення viri probati», – заявив голова Католицької церкви в інтерв'ю газеті Der Zeit. Він додав, що це можливо робити в окремих ізольованих місцевостях.

У той же час, Папа Франциск відкинув можливість скасування целібату як однієї з головних умов священства. За його словами, надання молодим священикам права вибирати, чи дотримуватися целібату, не стане вирішенням проблеми.

На сьогодні випадки viri probati трапляються вкрай рідко і є скоріше винятком, наприклад, коли православний або англіканський одружений священик вирішує перейти в католицизм.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук