Папа Франциск є найпопулярнішою людиною у світі – Gallup

СвітЛюбко Петренко, 24 березня 20162770
Папа Франциск є найпопулярнішою людиною у світі – Gallup

Папа Римський Франціск міцно утримує статус найпопулярнішої персони у світі. Про це свідчать соціологічні дослідження, проведені WIN Gallup International у багатьох країнах світу.

Згідно з результатами дослідження, оприлюдненими у четвер, 24 березня, до Франциска добре ставляться 54 відсотки респондентів, причому 24 відсотки – «дуже добре» і 30% – «радше добре». Негативно до чинного Понтифіка ставиться лише 12 відсотків респондентів, а ще 34% опитаних не змогли оцінити своє ставлення до нього.

Найбільшою популярністю Франциск послуговується, звісно, серед католиків, 85% котрих відгукуються про нього позитивно. Також його дуже шанують прихильники юдаїзму (65%). Добре до Папа Римського ставиться більше, ніж половини протестантів (53%), а також атеїстів і агностиків (51%).

У православному світі Папу Римського шанує трохи менше половини респондентів – 49%. Серед індуїстів позитивно ставляться до Понтифіка 43%, серед буддистів – 33%, серед мусульман – 28%.

Щодо географічного розподілу симпатій, то найбільшою популярністю Франциск користується у мешканців Латинської і Північної Америки (77%). Трохи менше його шанувальників у Північній Америці (63%) і Європейському Союзі (62%).

Найвищий рейтинг – 93% – Папа Римський отримав у мешканців Філіппін, а найнижчий – в Тунісі, Туреччині та Алжирі.

В Україні позитивно ставляться до Франциска 57% громадян, а негативно – 7%. У Росії це співвідношення – 46% проти 9%.

Телефонне опитування проводилося в 64 країнах з вересня до грудня 2015 року. Загалом було опитано 63.272 особи (приблизно по тисячі осіб у кожній країні)

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук