Парк культури у Львові «розвалиться» після продажу «Романтика», – новий директор
До теми
- Директором Парку культури у Львові став Олександр Молодий ZAXID.NET
- «Романтик» хоче приватизувати народний депутат від «Свободи» Ігор Кривецький lviv.nashigroshi.org
- Місто судиться за клуб у парку Культури ZAXID.NET
Єдиним джерелом доходів ЛКП «Центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького» є орендна плата. А найбільший прибуток парку приносить концертно-розважальний комплекс «Романтик», який збирається викупити народний депутат від ВО «Свобода» Ігор Кривецький.
Про це ZAXID.NET розповів новопризначений директор ЛКП «Центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького» Олександр Молодий.
«Коли викуплять «Романтик», парк просто розвалиться, бо це фактично єдиний бюджетоутворюючий об’єкт на території. Він платить близько 40 тис. грн щомісяця», – уточнив Молодий.
За його словами, міська рада робить спроби судитися, але це важко, бо питання продажу лобіює ВО «Свобода». Зараз «Романтик» є в оренді, але йде боротьба за те, щоб його викупити.
Як пишуть «Наші гроші. Львів», громадська організація «Здорова Галичина», одним із засновників якої є Ігор Кривецький, намагається викупити це приміщення клубу вже давно. 11 січня 2010 року було підписано договір оренди приміщення площею 1861,9 кв.м на вулиці Болгарській, 4 терміном на 10 років. В ухвалі міської ради, на підставі якої був заключений договір, йшлося про те, що організація орендує клуб для «… роботи гуртків спортивного і бального танцю та культурно-мистецької галереї робіт обдарованих дітей».
1 лютого 2010 року організація прийняла об’єкт згідно актів приймання-передачі. А через 12 днів «Здорова Галичина» подала в мерію заяву про необхідність включення нежитлового приміщення в перелік об’єктів, які підлягають приватизації шляхом викупу. Мотивація заяви – необхідність проведення ремонту приміщення і вкладання значних коштів.
Як свідчить постанова суду, заява ця неодноразово погоджувалась на засіданнях постійної депутатської комісії комунального майна та власності. А точніше – п’ять разів. Останній раз комісії склала відповідний протокол 4 грудня 2012 року. Однак, Львівська міська рада не вчиняла ніяких дій. Суд визнав бездіяльність чиновників невмотивованою і зобов’язав мерію віддати об’єкт під приватизацію шляхом викупу. Управління комунальної власності подало апеляцію на рішення суду.