Парламент Придністров'я вирішив зробити другим державним прапором російський триколор

СвітАндрій Стець, 2 березня 20173181
Парламент Придністров'я вирішив зробити другим державним прапором російський триколор

Законодавчий орган невизнаної Придністровської Молдовської Республіки ухвалив у першому читанні законопроект, який наділяє російський триколор статусом другої державної прапора. Про це повідомляє місцеве видання «Новини Придністров'я».

Автори ініціативи вважають, що ухвалення законопроекту допоможе поліпшити відносини між країнами.

«Державний прапор Росії викликає у придністровського народу стійку асоціацію з російською державою, багатонаціональним народом Росії, частиною якого відчуває себе багатонаціональний народ Придністров'я, і така асоціація має міцну історичну основу», – йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

У випадку ухвалення рішення російський триколор буде використовуватися поряд з офіційним прапором невизнаної республіки, ніяк не обмежуючи його статус.

Крім цього автори ініціативи пропонують розміщувати прапор Росії на будівлях державних органів і органів місцевого самоврядування та використовувати під час проведення офіційних заходів. При одночасному піднятті придністровський прапор буде розташовуватися з лівого боку будівлі, а російський - з правого.

Нагадаємо, Придністровська Молдовська Республіка проголосила свою незалежність у 1990 році. При цьому жодна країна-член ООН не визнала ПМР суверенною державою. «Влада» республіки неодноразово просила Москву включити її до складу Росії. Наприклад, у 2006 році в республіці пройшов референдум, на якому 97,2% місцевих жителів проголосували за приєднання до Росії, проте голосування визнала легітимним лише Росія.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук