Парламент скасував свідоцтва про державну реєстрацію підприємців

Економіка7 квітня 201113023

Верховна рада у четвер, 7 квітня, в ході вечірнього засідання прийняла у другому читані та в цілому урядовий законопроект, який передбачає скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця.

Відповідний проект, ініційований фракціями БЮТБ та НУ-НС, підтримали 240 народних депутатів, - інформує ТСН.

Ухваленим актом з метою спрощення та здешевлення започаткування та ведення бізнесу в Україні запроваджується принцип здійснення діяльності юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців без свідоцтва про державну реєстрацію.

Зокрема, згідно зі змінами до закону "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" частину десяту статті 19 викладено у такій редакції:

"Водночас із внесенням до Єдиного державного реєстру запису про зміну відомостей про юридичну особу, які відповідно до цього Закону зазначаються у виписці з Єдиного державного реєстру, державний реєстратор повинен видати (надіслати поштовим відправленням з описом вкладення) заявнику виписку з Єдиного державного реєстру".

Нагадаємо, 17 лютого 2011 р. ВР прийняла за основу цей законопроект. Тоді його підтримали 286 народних депутатів.

Як відомо, з 1 квітня набув чинності в повному об'ємі новий Податковий кодекс. Головними змінами стали зменшення податку на прибуток для великих підприємств, введення податкових канікул для новостворених компаній, і поява цілої низки проблем у "спрощенців".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук