Парламент у першому читанні ухвалив закон про податкову реформу

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 25 грудня 20145241

Верховна Рада прийняла урядовий законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)» з урахуванням пропозицій профільного комітету про вилучення з нього найбільш суперечливих норм.

За відповідне рішення проголосувало 258 народних депутатів, передає «Інтерфакс-Україна».

24 грудня комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики 24 грудня ухвалив рішення рекомендувати парламенту прийняти проект закону про проведення податкових реформ, вилучивши з документа норму про списання без права на оскарження коштів з рахунків банків без рішення суду. Крім того, вилучено норму про обмеження віднесення 30% вартості товарів і послуг на валові витрати і обмеження відшкодування ПДВ під час експорту зерна і про збільшення пасивного податку.

Комітет також запропонував вилучити норму про обов'язкове використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для спрощенців.

Крім того, прийнято рішення вилучити норми легалізації доходів громадян (подачі нульової декларації, введення контролю витрат-доходів громадян і обов'язок продавців товарів і послуг інформувати фіскальну службу про великі покупки). Запропоновано відмовитися від ідеї 5%-го оподаткування спадщини (перша лінія споріднення) за суми понад 1 млн грн.

Комітет також запропонував Верховній Раді залишити в чинній редакції положення Податкового кодексу щодо оподаткування житлової нерухомості. У питанні застосування ПДВ-рахунків члени комітету прийняли рішення в тексті законопроекту про податкову реформу прописати необхідність скасування введення їх у дію з 1 січня 2015 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Йижачок 25 грудня 2014, 14:50

  Який номер проекту? 5079?
  Можна було б дати такий лінк http://ua.interfax.com.ua/news/political/241832.html
  А крім нього http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=52180
  Якщо це той проект...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук