Пенсійна реформа збільшить кількість мільярдерів у списку Forbes, - нардеп

Економіка17 червня 20119274

Ініційована урядом пенсійна реформа призведе до того, що у списку журналу Forbes з’являться нові мільярдери, заявила в ефірі "Шустер Live" 17 червня народний депутат від БЮТ Наталія Королевська

«Ми реально повинні зрозуміти, що пенсійна реформа, яка сьогодні пропонується, це ще один шанс побачити в наступному році декілька мільярдерів в даному списку (журналу Forbes – ред.)», - сказала Наталія Королевська під час обговорення пенсійної реформи.

Народний депутат визнала, що дефіцит ПФУ на сьогодні в Україні справді є великим, і цю проблему потрібно вирішувати. Втім, вона наголосила, що згідно з пропонованою урядом пенсійною реформою, будуть не збільшені прибутки ПФУ, а зменшені його видатки через скорочення кількості пенсіонерів і зменшення розміру пенсій для всіх, хто досягне пенсійного віку з 1 вересня 2011 року.

За її словами, справжні реформи повинні бути не шоком для народу, а шоком для влади, яка повинна перестати жити за подвійними стандартами і перестати красти. «Коли ми говоримо про реформи, ми повинні в першу чергу вирішити питання крадіжок з державного бюджету», - наголосила вона. Відтак найважливішим пунктом реформ має бути детінізація української економіка, зазначила Королевська.

Також представниця БЮТ висловила переконання, що в Україну не потрібно імпортувати чужі реформи і орієнтуватися на іноземні приклади, а враховувати існуючу в Україні ситуацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук