Пенсійний фонд спрогнозував розмір пенсії на кінець 2017 року

ЕкономікаРоман Ганкевич, 26 грудня 201635384
Пенсійний фонд спрогнозував розмір пенсії на кінець 2017 року
фото 5 канал
Голова громадської ради при Пенсійному фонді розказала про внутрішні реформи які відбулися цього року у відомстві

Згідно з прогнозами Пенсійного фонду, пенсія 12,5 млн українських пенсіонерів складе 1 тис. 732 грн. Про це заявила голова громадської ради при Пенсійному фонді України Галина Третьякова, інформує «5 канал».

«12,5 млн пенсіонерів отримують пенсію, яка станом на кінець 2017 року буде складати 1732 грн, це прогноз Пенсійного фонду України», - зазначила вона.

«Уряд в 2016 році вперше за роки існування затвердив стратегію розвитку Пенсійного фонду, але вона стосується більше внутрішніх процедур: наприклад, Пенсійний фонд нарешті впровадив бек-офіс і фронт-офіс, розніс операції спілкування з пенсіонерами і ведення пенсійної справи, і нарахування пенсій. Таким чином, розводячи оці корупційні чинники можна сказати, для того щоб під час верифікації ми не отримували негативний досвід», - зазначила вона.

Третьякова також додала, що у пенсійній системі в 2017 році особливо нічого не зміниться.

Нагадаємо, в жовтні уряд відмовився піднімати пенсії разом з мінімальною зарплатою. 3 листопада міністр соціальної політики Андрій Рева анонсував перегляд урядом розміру соціальних стандартів в частині пенсійного забезпечення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук