Перинатальний центр у Львові не може приймати пацієнток навіть на консультації

Коли ж офіційно відкритий перинатальний центр запрацює насправді ‒ ніхто не береться говорити

СуспільствоІрина Панчишин, 25 квітня 2018, 19:07 2926 3

Медзаклад, який минулої п’ятниці у Львові урочисто відкривав Петро Порошенко, досі зачинений для пацієнток. Більше того, у середу, 25 квітня, обласна комісія не змогла визначатись, хто ж керуватиме медичним центром. Коли ж офіційно відкритий перинатальний центр запрацює насправді ‒ ніхто не береться говорити.

П’ять днів тому тут юримились сотні людей. У середу ж на території центру порожньо. З моменту відкриття тут нічого не змінилося. Біля головного входу лише охоронець. В одному із відремонтованих корпусів лікарів теж не видно. Ходять лише працівники.

У господарському приміщенні знаходимо адміністрацію закладу. Проте консультацій пацієнткам тут не надають. Такої функції у перинатальному взагалі немає. Коли ж почнуть приймати пацієнток на пологи, самі не знають.

«Коли вони завершать всі пусконалагоджувальні роботи: кисень, повітря, вакуум, системи кондиціонування. Тільки в тому випадку можна говорити про фактичне поступлення жінок», – поснила в.о. директорки обласного перинатального центру Лариса Янів.

Центр досі без директора. Конкурс на заміщення посади оголосили ще з середини березня. 25 квітня конкурсна комісія з четвертого разу не змогла обрати керівника. Жодна кандидатка не набрала потрібних п’яти голосів.

«Голоси розподілились наступним чином – Біль Ірина Андріївна - 4, Москв’як-Лисняк Дзвенислава Євгенівна - 3, Малачинська Марія Йосипівна – 0, утримались двоє членів комісії», – наголосив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

«Для мене особисто відкриттям негативним було, що жодна з кандидаток не мала уявлення, не мала бачення, яким чином вони збираються долати такі явища, як неформальні платежі в перинатальному центрі, боротьба з корупцією. Кожна з них, так би мовити, технічно з’їхала з цього питання», – пояснила директорка обласного департаменту охорони здоров'я Ірина Микичак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук