Перші змагання з вуличного воркауту взяли на пробу львівські школярі

Головні новини Львова 04.05Олена Кук, 4 травня 2017, 19:41 531 0

Аби витягнути дітей з-за моніторів, у Львові 4 травня організували змагання з вуличного воркауту. Школярі від 8 до 14 років змагалися у відтисканні, підтягуваннях та вправах для пресу. А надихали їх до цього професіонали.

Цим спортом може займатися кожен і ці заняття не потребують фінансових витрат.

«Для початку потрібно бігати, підтягатися, а потім, коли буде цікавість і не буде страху, пробувати робити різні елементи – різні зв`язки, бити свої рекорди у підтягуванні з вагами, без ваг, на турніку та брусах», – пояснює воркаутер Віктор Романюк.

Цей рух з'явився у США. В Україні його поширив Денис Мінін. Напередодні змагань майстер-клас для дітей провели військові з Академії сухопутних військ, боксери та гімнасти Львівської політехніки.

«Я би теж так хотів робити, але треба багато займатися, багато тренуватися, щоби робити таке, як вони», – зізнається 11-річний Сергій.

Організувати змагання на вуличному майданчику у Львові вирішили після поширення серед дітей суїцидальних груп у соцмережах.

«Трішки відірвати їх від інтернету, бо всі погодяться. що це є проблема дитяча. Так само ініціатива розрахована на боротьбу з дитячим алкоголізмом, дитячою наркоманією», – пояснив координатор громадської ініціативи «Urban Stile» Денис Пилат.

Діти почали з відтискань, мінімальна кількість яких залежить від вікової категорії. Наймолодші повинні виконати вправи по 3 рази, найстарші – по 8. Та 9-річний Андрійко відразу підняв планку до 70-ти разів. І це для нього не межа.

«Бувало, що я 130 разів відтискався. У вівторок, четвер та суботу я займаюся карате. Понеділок і п`ятниця – танці, але там багато є напруги теж. Понеділок, середа і пятниця – футбол. Уже починаю обмотувати одинадцятикласників», – хвалиться Андрійко.

Це перші пробні змагання вуличного воркауту. Та вже через тиждень організатори проведуть масштабніший турнір на страдіоні «Сільмаш».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук