Першим лауреатом медалі ЛНУ став колишній ректор університету Іван Вакарчук

Іван Вакарчук отримує медаль від ректора університету

22 вересня  під час урочистого відкриття Міжнародного наукового конґресу «Іван Франко: Я єсть пролог…» відбулося вручення першої відзнаки Львівської університету - «Медалі Івана Франка». Її лауреатом став професор Іван Вакарчук. Про це повідомляє прес-служба ЛНУ ім. Івана Франка.

Відповідно до рішення Вченої ради №20/5 від 25 травня 2016 року «за особливі заслуги перед Львівським національним університетом імені Івана Франка, сприяння його науковій та освітній діяльності» Герою України, ректорові університету (1990-2007, 2010-2013 рр.), професорові Іванові Вакарчуку вручили відзнаку «Медаль Івана Франка».

Додамо, що відзнаку ЛНУ ім. Івана Франка «Медаль Івана Франка» засновано цьогоріч у ювілейний рік Івана Франка. 27 серпня виповнилося 160 років з дня народження письменника.

Медаль Івана Франка вручають науковцям, науково-педагогічним працівникам і співробітникам університету за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку та виховання висококваліфікованих фахівців і наукових кадрів, інтенсивну науково-педагогічну діяльність, упровадження сучасних методів викладання та виховання молоді, значні здобутки у фундаментальних і прикладних наукових дослідженнях, вагомі досягнення у створенні та вдосконаленні новітньої техніки й упровадження у виробництво сучасних наукових технологій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук