Перший крок – найважливіший!

БлогиОлексій Кучеренко , 13 червня 2017 327
Олексій Кучеренко
Керівник управління регіональної політики "Об'єднання "Самопоміч"

Кожна велика справа включає в себе безліч кроків, якісь з них більші, якісь менші, якісь більш важливі, а якісь не дуже, але без сукупності усіх них, неможливо отримати кінцевий результат. Але серед усіх цих кроків важливо виділити найважливіший – перший крок, який дає поштовх наступним. Не дарма кажуть: «як корабель назвеш – так він і попливе» або «перший крок – завжди найважчий».

Цього разу я знову хочу повернутися до теми відкритого басейну «Динамо», який розташований у місті Львові за адресою вул. Стуса, 4. Більшість львів’ян пам’ятають цей райський куточок в центрі міста, як одне з найкращих місць відпочинку, оздоровлення та занять спортом у місті. Особисто я проводив там кожне літо займаючись у динамівській секції дзюдо, і тому не з чуток знаю про нього, і саме тому мені та моїм товаришам спортсменам дуже прикро бачити у якому стані зараз знаходиться цей басейн.

В минулому році я писав про те, що є розроблений проект реконструкції відкритого басейну «Динамо» і що потрібні чималі кошти на його реалізацію – близько 50 млн. грн. На той час багато скептиків вважало, що – це завдання не можливо реалізувати, більше того, навіть найбільші оптимісти просто бажали нам в цьому успіху. І ось нещодавно, завдяки спільним зусиллям громадських організацій «Еволюція суспільства», «Green Family», небайдужих чиновників та депутатів різних рівнів за підтримки керівництва ФСТ «Динамо» було зроблено перший важливий та що найголовніше реальний крок в напрямку вирішення цього питання. 1 червня на сесії Львівської обласної ради було прийнято рішення про виділення 580 тис. грн. на розробку проектно-кошторисної документації проекту реконструкції відкритого басейну «Динамо». Це рішення Львівської обласної ради дає змогу розробити проект та при умові співфінансування з міського, обласного та державного бюджетів почати реконструкцію вже в наступному році.

Наразі нашим основним завданням є контроль за цільовим використанням виділених для проекту коштів, а також за вчасним та якісним його виконанням. І це завдання є спільним для громадських організацій, чиновників, депутатів та мешканців міста! Якщо ми хочемо мати якісне, сучасне місце для тренувань і відпочинку та повернути Львову його рекреаційну перлину, ми маємо докласти до цього максимум зусиль!

В єдності – сила!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук