Перший підземний паркінг у Львові пропонують спорудити перед пам’ятником Франку

Економіка13 квітня 201113947

Наступного тижня до Львова приїдуть представники німецької компанії для переговорів щодо будівництва підземних паркінгів. Йдеться будівництво підземного паркінгу навпроти Львівського національного університету ім. І.Франка на території від головного корпусу університету до пам’ятника І.Франку. Про це 13 березня під час прес-конференції повідомив начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій Львівської міської ради Сергій Кіраль.

«Цей проект не є абсолютно новий. Раніше його опрацьовував інститут «Містопроект». Там можна побудувати паркінг потужністю не менше 500 паркомісць, при чому відкритим способом, що значно здешевлює собівартість будівництва. – прокоментував С.Кіраль - Університет зацікавлений, бо планується скерувати рух транспорту по вул. Університетській під землю, де була б влаштована зупинка громадського транспорту і заїзд до паркінгу, а зверху створити вільний від транспорту простір. Ризиків для будинків, навколишнього середовища немає. Це - дуже цікавий проект, який може стати одним з пілотних не тільки у Львові, але й в Україні».

За словами чиновника, німецька компанія готова інвестувати у будівництво паркінгів за умови, що місто підвищить інвестиційну привабливість цього проекту, а саме додасть до нього і надходження від наземного вуличного паркування. «Це не є проблемою, ми готові піти на це», - зазначив С.Кіраль. Він уточнив, що проект пропонується реалізувати за механізмом приватно-державного партнерства у формі створення спільного підприємства.

Зазначимо, що ідеї з будівництва підземних паркінгів у Львові обговорюються уже понад два роки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук