Першому містралю, який Франція виготовила для Росії, вже присвоєно російський код

СвітВолодимир Пиріг, 14 листопада 201442900

Перший вертольотоносець типу містраль «Владивосток», який за укладеною раніше угодою Франція мала сьогодні передати Росії, у міжнародній системі ідентифікації суден отримав російський ідентифікаційний номер.

Про це свідчать дані систем ідентифікації суден MMSI за міжнародною системою позиціонування кораблів у просторі MarineTraffic, повідомляє Укрінформ.

Згідно з даними системи, вертольотоносцю «Владивосток» присвоєно унікальний ідентифікаційний номер MMSI 273549920 під прапором Російської Федерації. Раніше цей корабель носив ідентифікаційний номер MMSI 227022600 і був зареєстрований під прапором Франції.

Згідно з кваліфікаційною таблицею системи MMSI, перші три цифри кожного номера означають країну-власника судна: 227 – Франція, 273 – Росія.

Відучора з 9:24 за Києвом сигнали судна за реєстраційним номером MMSI 227022600 (Франція) не оновлюються. Разом з тим, новий сигнал MMSI 273549920 (Російська Федерація), активовано і він належить вертольотоносцю «Владивосток».

Зараз сигнал дає зрозуміти, що «Містраль» розташований у бухті суднобудівного підприємства STX в Сен-Назері (захід Франції).

За допомогою номера MMSI можна відстежувати переміщення будь-якого судна, скориставшись міжнародною системою позиціонування кораблів у просторі MarineTraffic.

Порядок надання ідентифікаційних номерів MMSI регулюється і керується на міжнародному рівні Міжнародним союзом електрозв'язку у сфері телекомунікації (ITU) з штаб-квартирою у Женеві (Швейцарія). Формат MMSI описано в статті 19 Регламенту радіозв'язку ITU та відповідних рекомендацій M.585-6 МСЕ. Згідно з інформацією Національного агентства частот Франції, для реєстрації або перереєстрації судна в ITU потрібно пройти формальну процедуру і підготувати відповідний перелік документів. Зокрема, заяву на отримання ліцензії, запит на отримання коду MMSI та заповнити формалізовані документи. Судячи з появи нового ідентифікаційного коду MMSI, «Владивосток» має нового власника, яким є Російська Федерація.

Раніше французька влада неодноразово заявляла, що умов для передачі містраля немає. Останнім урядовцем, який зробив таку заяву, був міністр оборони Франції Жан-Ів Ле Дріан.

Він два дні тому під час слухань у Національних зборах ще раз підтвердив депутатам наміри Франції не передавати «Владивосток».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук