«Я повернувся!». Петро Остапишин знявся у рекламі пивного фестивалю

Відеозапрошення на фестиваль крафтового пива у Львові зняте у стилістиці програми «Концерт вітань», яка у 1977-2017 рр. щотижня виходила в ефір Львівського телебачення

Колишній багаторічний ведучий програми «Концерт вітань» Львівського телебачення Петро Остапишин, знявся у відеозапрошенні на фестиваль крафтового пива Craft Beer & Vinyl Music Festival.

Рекламне відео знімали у Дзеркальній залі Львівського оперного театру. У ньому 70-річний Петро Остапишин з характерною і відомою кільком поколінням львівських телеглядачів інтонацією зачитав програму фестивалю крафтового пива, що відбудеться на початку травня у Львові.

«Добрий день, дорогі друзі! Щиро радий з вами знову зустрітися. У цей погожий день хочу повідомити вам, дорогі телеглядачі – я повернувся!», - каже на початку рекламного відео Петро Остапишин.

У розмові із ZAXID.NET Петро Остапишин підтвердив, що відеозвернення зняте з рекламною метою, але відмовився назвати суму гонорару. За його словами, після закриття «Концерту вітань» у січні до нього надходили інші пропозиції щодо роботи, але він задоволений викладацькою роботою у львівській філії Національного університету культури і мистецтв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук