Петро Остапишин відмовився продовжувати «Концерт вітань» на іншому телеканалі

Аналог закритої у ході реформи ТРК «Львів» програми виходитиме на «Першому Західному»

Петро Остапишин відмовився продовжувати «Концерт вітань» на іншому телеканалі
Незмінний впродовж 38 років ведучий «Концерту вітань» Петро Остапишин відмовився продовжувати проект на іншому телеканалі

Ведучий найпопулярнішої програми львівського телебачення «Концерту вітань» Петро Остапишин відмовився від її продовження на іншому телеканалі. Про це він розповів ZAXID.NET, зазначивши, що йому надходила пропозиція стати ведучим нової програми на телеканалі «Перший західний».

«Близько тижня назад мені запропонували стати ведучим на «Першому західному», однак я відмовився. Сказав, що двічі в одну річку не ввійду. Не хочу повторювати те саме – на все є свій час. Закрилася програма – все. Хіба щось нове вигадають, тоді міг би погодитись», – пояснив Петро Остапишин.

Він також зазначив, що йому не сподобалася ідея замовляти вітання по СМС та через інтернет. «Вони хочуть, щоб замовлення йшли через інтернет, СМС. Я то поставив під сумнів, адже публіка таких програм трішки інша. Ми колись таке хотіли роботи, але наш народ до того не готовий... Я їм сказав, що якщо місяць попрацюють і не буде прогресу, то таку передачу можна закривати», – додав Петро Остапишин.

За словами Петра Остапишина, пропозицію продовжувати закритий «Концерт вітань» на іншому телеканалі йому зробив лише «Перший західний».

Про відкриття аналогу закритої у ході реформи ТРК «Львів» програми вітань комунальний телеканал Львівської облради «Перший західний» повідомив у четвер, 1 лютого.

«У вашій родині свято? День народження, весілля, ювілей чи річниця? А може, хто нагороду чи відзнаку отримав? І ви, звичайно ж, переймаєтеся як привітати, аби ще й здивувати? Допоможе ваш улюблений телеканал «Перший західний» і програма "Нота вітання"», – йдеться в анонсі «Першого західного».

Ім'я ведучого «Ноти вітання», яка виходитиме на «Першому західному» щонеділі, наразі не озвучують

Директорка телеканалу Ольга Цап наразі відмовляється називати ім'я ведучого нової програми.

Перший випуск «Ноти вітання» запланований на 11 лютого. Програма виходитиме щонеділі о 15:00 (програма «Концерт вітань», яку вів Петро Остапишин, виходила щонеділі о 14:00). Замовити вітання можна через спеціальну форму на сайті «Першого західного». Вартість звичайного привітання становить 500 грн, а відеопривітання коштуватиме 1000 грн.

Нагадаємо, найстарішу програму львівського телебачення «Концерт вітань», яка виходила щотижня з 1977 року, закрили у ході реформи ТРК «Львів». Останній випуск програми вийшов 31 грудня. Замовлення одного привітання у ефірі ТРК «Львів» коштувало 400 грн. За словами Петра Остапишина, за місяць програма приносила компанії 20-25 тис. грн. Люди робили замовлення навіть на 3-4 місяці наперед.

У самому ТРК «Львів» заявили, що однією з причин закриття цієї програми стало порушення авторських прав. Попри це закриття «Концерту вітань» часто ставиться у докір ініціаторам реформи ТРК «Львів». Зокрема під час публічного обговорення цієї реформи заслужений журналіст України Ярослав Фейло, який свого часу був заступником гендиректора ЛОДТРК, заявив, що через закриття програми вітань йому навіть телефонували голови кількох райадміністрацій і погрожували протестами селян.

«Закрили передачу «Концерт вітань». Його вела навіть Наталка Карпа, потім одна вчителька, пам’ятаєте? Підняли вартість замовлення пісні, люди дають великі гроші – 350 гривень! Але нема сивочолого Петра Остапишина, рейтинги ТРК «Львів» падають. Мені дзвонили голови Самбірської і Городоцької райадміністрацій і кажуть: «Люди кинуть корови і свині, прийдуть з вилами на Високий замок. Я запитав, нащо їм це? А мені відповідають, що це єдине місце, де можна почути українську пісню, а людям і це заборонили», – заявив Ярослав Фейло.

P. S. На наступний день після виходу цієї новини, 3 лютого, директорка «Першого західного» Ольга Цап заперечила слова Петра Остапишина про пропозицію стати ведучим нового шоу.

«Ми не пропонували Петрові Остапишину стати ведучим нової програми у форматі концерту вітань, яка вийде в ефір уже 11 лютого. Не було жодних офіційних пропозицій про роботу. Ми лише плануємо привітати у першій програмі Остапишина з 70-річчям, яке виповниться 10 лютого», – заявила ZAXID.NET Ольга Цап. Водночас вона відмовилася назвати ім'я ведучого нової програми «Нота вітання».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук