«Перший західний» заперечив заяву Петра Остапишина про пропозицію вести «Ноту вітань»

СуспільствоАК, 3 лютого 20180

Телеканал Львівської облради «Перший західний» офіційно не пропонував Петрові Остапишину посаду ведучого нової програми «Нота вітань», яку планують запустити через тиждень. Про це ZAXID.NET заявила 3 лютого директорка «Першого західного» Ольга Цап.

«Ми не пропонували Петрові Остапишину стати ведучим нової програми у форматі концерту вітань, яка вийде в ефір уже 11 лютого. Не було жодних офіційних пропозицій про роботу. Ми лише плануємо привітати у першій програмі Остапишина з 70-річчям, яке виповниться 10 лютого», - заявила Ольга Цап.

Вона також відмовилась назвати ім’я ведучого програми вітань, яку «Перший західний» вирішив запустити після закриття «Концерту вітань», який протягом 40 років виходив на Львівському телебаченні. Петро Остапишин вів цю програму з незначними перервами 38 років.

Нагадаємо, що напередодні Петро Остапишин заявив, що відмовився від пропозиції стати ведучим «Першого західного». «Близько тижня назад мені запропонували стати ведучим на «Першому Західному», однак я відмовився. Сказав, що двічі в одну річку не ввійду», – сказав Петро Остапишин.

Нагадаємо, що перший випуск «Ноти вітання» на «Першому західному» запланований на 11 лютого. Програма виходитиме щонеділі о 15:00 (програма «Концерт вітань», яку вів Петро Остапишин, виходила щонеділі о 14:00). Замовити вітання можна через спеціальну форму на сайті «Першого Західного». Вартість звичайного привітання становить 500 грн, а відеопривітання коштуватиме 1000 грн. Ім’я ведучого нової програми «Перший західний» поки не розголошує.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук