Петро Порошенко назвав джерело «чорної бухгалтерії» Партії регіонів

СуспільствоАндрій Стець, 3 червня 20167990

Президент Петро Порошенко заявляє, що має бути розслідування того, чому документи про «чорну бухгалтерію» Партії регіонів лежали протягом двох років і він цих документів не бачив. Про це президент України розповів на прес-конференції у Києві.

Він наголосив, що генерал Віктор Трепак, який передав ці документи НАБУ, не звільнений з СБУ.

«Він є кадровим офіцером, ми в умовах війни,  СБУ – є військова організація, не можна кинути заяву і піти», - сказав він.

Голова держави заявив, що має позитивний досвід роботи з Трепаком – колись він працював на Порошенка «у сфері безпеки» і не має з ним жодних конфліктів. Водночас Порошенко зауважив, що Трепак, як працівник СБУ, маючи відповідні документи, мав порушити кримінальну справу.

«Як кадровий працівник СБУ він повинен був відкрити справу, отримавши ці документи… Якщо він мав ці документи два роки, але не порушував, то я буду розчарований, це не схоже на Трепака. Справа мала бути відкрита СБУ», - констатував президент.

Він наголосив, що зараз Трепак поводиться як політик, а не як кадровий співробітник СБУ.

«Мені вже зараз відомо, що такі документи існують не тільки в НАБУ. Джерело походження  цих документів – правоохоронні органи. Я розчарований тим, що замість того, щоб розслідувати ці документи два роки, ми використовуємо якісь чемодани з компроматом», - сказав він.

На думку президента, ті, хто використовують ці документи, мають бути притягнуті до відповідальності, адже оприлюднення не допомагає розслідуванню.

Нагадаємо, 28 травня колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак передав до Національного антикорупційного бюро документи, що підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів низці колишніх та нинішніх високопосадовців. Йдеться по так звану «чорну бухгалтерію» Партії регіонів з загальними виплатами на суму близько 2 млрд доларів США.

В свою чергу, СБУ стверджує, що Віктор Трепак не доповідав про «чорну бухгалтерію» Партії регіонів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук